DSC_2221

Magdalena

Jestem właścicielką salonu kosmetycznego Jasmine, dyplomowaną kosmetyczką. W zawodzie pracuję od 2004 roku.

Cenię sobie profesjonalizm więc nieustannie doszkalam się i śledzę rynek kosmetyczny aby podnosić swoje  kompetencje. Swoją przygodę zaczynałam jako stylistka paznokci, obecnie jestem również instruktorem w dziedzinie przedłużania, stylizacji i zdobienia paznokci lecz szybko zajęłam się kosmetyką pielęgnacyjną i tu rozwinęłam skrzydła i odkryłam w sobie prawdziwe powołanie. Zawodowo lubię trudne przypadki, wyzwania a ponad 10 letnie doświadczenie zawodowe jest moim atutem gdyż pielęgnacja twarzy to nie tylko wiedza ale właśnie doświadczenie , wyobraźnia i fantazja aby połączyć wszystkie potrzeby klientki  (te wizualne ale i psychiczne) i zachować naturalność i świeżość.

Gabinet kosmetyczny jest według mnie miejscem gdzie każda z was przychodzi również zrelaksować się, odpocząć po trudnym dniu a może poczuć się „jak księżniczka” – więc nie zapominam również o klimacie tworzonego miejsca. W gabinecie zajmuję się zabiegami pielęgnacyjnymi , makijażem permanentnym, pielęgnacji dłoni i stóp. Jestem wykładowcą w szkole kosmetycznej – nauczycielem zawodu.

Kosmetyka to moja pasja, mój świat.

DSC_2307

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.