Przejdź do treści

Peeleng kawitacyjny

Szara i zmęczona skóra twarzy to częsty problem kobiet i mężczyzn żyjących zwłaszcza w dużych miastach. Spaliny, zanieczyszczenia środowiska, zmęczenie, niedokładnie spłukiwane kosmetyki w połączeniu z systematycznie złuszczającym się naskórkiem odbierają cerze świeży i młodzieńczy wygląd i ukrywają jej naturalny blask. Jeśli zwykłe peelingi są niewystarczające, z pomocą przychodzi profesjonalny zabieg oczyszczania twarzy – peeling kawitacyjny.

Aktualny cenni usług znajdziesz na booksy.pl

CO TO JEST PEELING KAWITACYJNY I JAKIE SĄ JEGO EFEKTY

Peeling kawitacyjny to oczyszczanie skóry za pomocą ultradźwięków, wzbogacone o mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie, dotlenienia komórki oraz zwiększa przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Pozwala na pozbycie się zaskórników, wągrów i bakterii poprzez głębsze docieranie do warstw skóry niż standardowy peeling, ma również działanie dezynfekujące, co jest bardzo wskazane przy cerach przetłuszczających się. Działa wspomagająco przy leczeniu trądziku.

Delikatnie spłyca drobne przebarwienia, zmarszczki. Usówa nadmiar sebum z porów, delikatnie je również spłyca przez co skóra mniej zanieczyszcza się. Zabieg przebiega bezpiecznie i bezboleśnie – to system do głębszej penetracji skóry niż tradycyjny peeling, nie daje on efektów ubocznych więc może być stosowany z powodzeniem również u osób które mają cerę wrażliwą czy naczynkową, wręcz przyspiesza proces regeneracji.

Ponadto ultradźwięki świetnie przygotowują skórę do innych zabiegów kosmetycznych więc gdy po peelingu zastanie wykonany zabieg pielęgnacyjny, i będą włączone dodatkowe preparaty pielęgnacyjne (ampułki odżywcze, maseczki, algi) zabieg ten będzie jeszcze bardziej efektywny a nasza skóra odwdzięczy się nam świeżym, zdrowym i promiennym wyglądem.

Polecamy go w szczególności osobom młodym które mają tendencję do przetłuszczania się skóry.