Przejdź do treści

Fotoodmładzanie

49277002 - skin care. young woman receiving facial beauty treatment, removing pigmentation at cosmetic clinic. intense pulsed light therapy. ipl. rejuvenation, photo facial therapy. anti-aging procedures.

Jest to zabieg odmładzająco – ujędrniający z wykorzystaniem światła IPL + RF.
Zabieg fotoodmładzania w nieinwazyjny sposób pobudza skórę do produkcji nowego kolagenu i elastyny które z wiekiem niestety zanikają. Działa również leczniczo na skórę wrażliwą, naczyniową i z trądzikiem różowatym.
Dość szybko widoczne są efekty wygładzenia, odmłodzenia i zwiększenie gęstości skóry, co wpływa na jej jędrność. Obkurczenie naczyń krwionośnych, rozjaśnienie zaczerwienionych i wrażliwych policzków czy nosa jest widoczne już po pierwszym zabiegu.
Zabieg IPL + RF jest o wiele efektywniejszy od zabiegów samym IPL lub samym RF – laser uwalnia energię z IPL i RF w tym samym czasie. Jednocześnie RF jest z dodatkową funkcją chłodzenia co sprawia że zabieg jest bardziej komfortowy w odczuciach.
Fotoodmłądzanie najczęściej wykonujemy na twarzy, szyi, dekolcie głównie w celu odmłodzenia skóry, cofnięcia efektów starzenia się.
Bardzo skuteczna metoda w rozjaśnianiu przebarwień i plam starczych i jak już było wspomniane wyżej – w problemach trądziku różowatego jak i trądziku młodzieńczego.
Fotoodmładzanie jest zabiegiem bezinwazyjnym, nie wymaga czasu rekonwalescencji – już następnego dnia po zabiegu skóra wygląda dobrze.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • ciąża i laktacja
  • świeża opalenizna
  • choroby skóry, opryszczka
  • przebyte nowotwory
  • przyjmowanie leków czy ziół światłouczulających (antybiotyki, sterydy, dziurawiec, rumianek)
  • niedawne peelingi chemiczne
  • cukrzyca, choroby układu krążenia

Aktualny cenni usług znajdziesz na booksy.pl