Przejdź do treści

Po co nam beauty plan?

  Beauty plan – czyli wspólny cel.

  Bardzo często już przy pierwszej wizycie dowiadujemy się, co najbardziej przeszkadza wam w wyglądzie waszej skóry. Co chciałybyście zmienić, poprawić, upiększyć. A beauty plan pomaga nam ustalić sposób, aby te efekty osiągnąć.

  Zaczynamy zawsze od szczerej rozmowy, często sięgamy tutaj po pomoc w postaci komputerowej analizy skóry, która jest w stanie określić jej kondycję. O komputerowej analizie więcej możecie przeczytać Tutaj

  Wszystko dlatego, że pragniemy zajmować się waszą skórą kompleksowo.

  Po szczegółowej analizie określamy cele i realne możliwości ich zrealizowania. Czasami jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzone efekty już po jednym zabiegu i ukierunkowaniu domowej pielęgnacji. Innym razem będziemy musiały się spotkać kilka razy.

  A wracając do domowej pielęgnacji, jest ona bardzo ważnym elementem w naszym programie pielęgnacyjnym. Odpowiednio dobranymi kosmetykami jesteście w stanie jeszcze bardziej poprawić kondycję swojej skóry i przedłużyć efekty uzyskane zabiegami w salonie.


  Dzięki beauty planowi dowiecie się jakich kroków i zabiegów wasza skóra będzie potrzebowała, aby wyglądać młodo i pięknie.