Przejdź do treści
20210927_175729

Jako jedyni w Lublinie, a nieliczni w Polsce przedstawiamy Wam naszą urodzinowo – jesienną nowość – mezoterapię próżniową multiigłową – Vitten injector.

Zabieg który intensywnie nawilżania, odżywia i regeneruje skórę.
To rodzaj mezoterapii igłowej- zabiegu już bardzo popularnego i cenionego z dziedziny kosmetologii. Różnicą tu jest specjalne urządzenie z pinem wielu igieł które za każdym razem (podaniem) wkłuwają się w tkankę na taką samą głębokość i podają taką samą ilość preparatu. Jednocześnie pracujemy z funkcją “vacum”, czyli skóra jest lekko zasysana, aby uzyskać jeszcze więcej skuteczności.

Zabieg wykonywany jest oczywiście w znieczuleniu i sterylności, a rodzaj takiego podania substancji odżywczych i regenerujących, daje dużo większe efekty zabiegu. Jest on również bardzo bezpieczny, parametry którymi chcemy pracować są ustalone na urządzeniu, więc nie ma tu możliwości “przypadkowych potknięć”.

Zabieg ma bardzo szerokie zastosowanie.
Odpowiednio dobierając preparat i parametry z jakimi pracujemy, możemy polecić go osobom młodszym (już ok 30 roku życia), w celu nawilżenia i regeneracji i dla skór dojrzalszych, gdy dodatkowo potrzebujemy skórę odmłodzić i wymodelować owal twarzy, uzyskać większe napięcie i lifting.

Aktualny cenni usług znajdziesz na booksy.pl