Przejdź do treści

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry, nawilżania i odżywiania. Stanowi alternatywę dla mezoterapii mikroigłowej czy igłowej.

Podstawowym celem tego zabiegu jest odmładzanie, normalizowanie, odżywianie, nawilżanie, spłycanie zmarszczek, lifting oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów, ujędrnienie biustu.

Maski czy kremy nie są w stanie wnikać samodzielnie w głębsze warstwy skóry a dzięki mezoterapii bezigłowej używając odpowiednich ampułek w specjalnej formie (chodzi tu o wielkość cząsteczki) mamy możliwość podania dobranego preparatu głębiej – dzięki czemu uzyskujemy lepsze efekty, głębsze nawilżenie, odżywienie. Więcej komórek wykorzystuje bodziec czyli zabieg jest skuteczniejszy.

Mezoterapia bezigłowa to fala elektromagnetyczna która występujew postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo skuteczna.

Impulsy elektryczne możemy regulować, możemy zmieniać ich częstotliwość, długość i rodzaj. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania odpowiedniej charakterystyki impulsu w konkretnej sytuacji, w zależności od rodzaju skóry, czy części ciała. Jest to zabieg przyjemny wręcz relaksujący, nie występuje tu żadne uczucie dyskomfortu, ewentualnie lekkie mrowienie. Może być z wykonywana jako samodzielny zabieg pielęgnacyjny ale może być połączona prawie z każdym zabiegiem wykonywanym w naszym gabinecie dzięki czemu możemy uzyskać lepsze efekty peelingu kawitacyjnego czy mikrodermobrazji.

Polecamy ten zabieg praktycznie dla każdego rodzaju cery, ale najbardziej zadowolone są z jego efektów osoby o suchej przesuszonej skórze i naczynkowej.

Zabieg może być wykonany samodzielnie jak i w seriach. Można go polecić w każdym wieku.

Aktualny cenni usług znajdziesz na booksy.pl