Przejdź do treści

Komputerowa analiza skóry

Zadzwoń do nas 
602 374 834

Odbierz swoją darmową analizę skóry

Czy taka analiza jest potrzebna ? Co prawda, doświadczony specjalista, jest w stanie bardzo wiele czynników ocenić sam – wystarczy wiedza, doświadczenie i wprawne oko. Ale są takie parametry, gdzie precyzyjny pomiar będzie ogromnym wsparciem. Na przykład przebarwienia czy naczynka – jak są głębokie i rozległe. Gęstość skóry , jej złuszczanie – tu też dostaniemy odpowiedź szerszą niż ” skóra o małej gęstości, czy wystarczającej” . Ale oczywiście nie tylko. Dzięki wiedzy dodatkowo podpartej dogłębną analizą, nasze działania będą jeszcze skuteczniejsze.

Za pomocą kamery dokonamy bardzo precyzyjnego, automatycznego pomiaru. Oceniamy skórę aż w 8 parametrach i w dziesięciostopniowej skali:

  1. Struktura skóry
  2. Natłuszczenie
  3. Złuszczenie
  4. Wielkość porów
  5. Wielkość zmarszczek
  6. Zmiany naczyniowe
  7. Przebarwienia
  8. Nawilżenie

Po przeprowadzonej analizie zostają wskazane najodpowiedniejsze dla rodzaju skóry zabiegi gabinetowe i pielęgnacja domowa. Wspólnie omówimy otrzymane wnioski, jednocześnie cały obszerny raport, klient otrzymuje mejlowo.

Aby uzyskać rzetelne informacje, skórę należy zmyć w domu, na co najmniej godzinę przed analizą.

Uważamy, że takie merytoryczny raport, będzie dużą pomocą w doborze odpowiedniej pielęgnacji gabinetowej, ale też pomogą w doborze kosmetyków do użytku domowego.

Gorąco polecamy.

Translate »