Przejdź do treści

Zabiegi wielozadaniowe – odpowiedź na obecne czasy.

  Czyli takie zabiegi, które są odpowiedzią na różne problemy, a wykonujemy je podczas jednej wizyty. Dają dość intensywne efekty, długo utrzymujące się, ale ograniczają do minimum wizyty w gabinecie, tym samym oszczędzają czas.

  Takie zabiegi, są odpowiedzią na obecne czasy – duże tępo życia, wiele własnych obowiązków, nieregularna lub zdalna praca, służbowe wyjazdy. Więc odpowiadamy na Wasze potrzeby – zawsze są one dla nas są priorytetem. A jakie to są zabieg i ?

  Pierwsza grupa, to wszystkie terapie łączone.

  Można je tak skomponować tak, aby były odpowiedzią, na jak największą ilość zadań w trakcie jednego zabiegu ( np. oczyszczanie, redukcja przebarwień i mocne odmładzanie skóry).

  Zabiegi dobieramy oczywiście indywidualnie – do potrzeb skóry, ale też większe znaczenie będą miały tu jej możliwości. Wiele zabiegów, czy technologii możemy ze sobą połączyć, nawet uzyskujemy lepsze efekty dzięki takim łączeniom, ale może się zdarzyć, że dla naszej cery będzie to duże wyzwanie , nie u każdego można sobie pozwolić na takie działania. O tym musimy wspomnieć, ale załóżmy, że mamy taką możliwość – więc co można zaproponować ?

  Świetne połączenie, to zabiegi oczyszczające z terapią kwasami. To jest doskonałe rozwiązanie dla skór problematycznych, tłustych, z rozszerzonymi porami, rozregulowanych. Możemy pójść jeszcze dalej, w celu przebudowy skóry, czyli mikro nakłucia, zabieg ten pomoże uporać się z bliznami i przebarwieniami na skórze. Tyle działań jednocześnie, ale tak intensywne połączenie zarezerwowane jest dla “wybrańców”. Musimy mieć pewność, że skóra poradzi sobie z tak wieloma bodźcami na raz.

  A co jeśli nasza skóra nie jest problematyczna, a potrzebuje odmłodzenia i odjęcia kilku lat ? Wtedy również zaczynamy od któregoś z zabiegów oczyszczających, lecz łączymy go z infuzją tlenową, aby odżywić nawilżyć i dotlenić skórę, lub z mezoterapią bezigłową lub mikroigłową, które silniej odżywią skórę i pobudzą ją do produkcji kolagenu.

  Podkreślamy, że takie łączenia są jak najbardziej możliwe, dają spektakularne wręcz efekty, ale nie znajdziecie gotowych “kompozycji” w menu zabiegów. Są to indywidualnie dobierane przez nas rozwiązania, a z racji naszego dużego doświadczenia, specjalizacji gabinetu głównie w pielęgnacji skóry i możliwości sprzętowych – śmiało możecie nam zaufać i oczekiwać świetnych efektów. Czasem wiążą się z kilkudniową rekonwalescencją, lub koniecznością nie używania pełnego makijażu, ale gdy jesteśmy w domu pracując zdalnie – to przecież nie problem.

  Druga grupa, to intensywny, ale samodzielny zabieg.

  Pierwszy, to frakcyjna radiofrekwencja mikrogiłowa (medyczna fala radiowa), która dosłownie odejmie kilka lat i pikofrakcyjne odmładzanie skóry (głęboki zabieg laserowy). Oba zabiegi, są intensywnymi, stymulującymi skórę do regeneracji i samodzielnej pracy. “Zachęcają” one skórę do zagęszczenia się, ujędrnienia i napięcia, tak aby jak najbardziej przywrócić jej piękny, młody wygląd.


  Po takich łączonych terapiach, czy intensywnych zabiegach, możemy uzyskać największe efekty. Ale aby móc cieszyć się nimi jak najdłużej niezbędna jest prawidłowa pielęgnacja domowa. To też ważny punkt, coś co znacznie przyczyni się do lepszych efektów. Idealnie dobranymi kosmetykami jesteśmy w stanie przedłużyć efekty, a nawet je wzmocnić. Pamiętajcie, że krem nawet jeśli jest bardzo dobry, czasami jest niewystarczający. Pielęgnację warto wzbogacać o serum. A aby nawet zamknięci w domu przez COVID, poczuć się jak w salonie kosmetycznym polecamy kuracje ampułkami.

  A gdy już zabieg został dobrany i wykonany, domowa pielęgnacja jest odpowiednia – to zostajemy w kontakcie telefonicznym (jeśli jest potrzeba odpowiadamy na wszystkie zapytania) i widzimy się nawet za dwa / trzy miesiące.