Przejdź do treści

Fale radiowe


To nowoczesna metoda odmładzania i modelowania twarzy i ciała.

Fale radiowe to prądy o częstotliwości radiowej które powodują nagrzanie wewnętrznych tkanek ale bez nadmiernego wzrostu temperatury na powierzchni skóry jak i samej tkanki podskórnej. Zabiegi z użyciem fal radiowych stymulują skórę do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Napinają i uelastyczniają ją, redukują cellulit i miejscowo nagromadzony tłuszcz oraz redukują rozstępy.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny i komfortowy. Efekt liftingu widoczny jest już po pierwszym zabiegu lecz dla bardziej satysfakcjonujących i trwalszych efektów zalecana jest seria zabiegów.

Zabiegi z użyciem fal radiowych wykonujemy:

  • w obrębie twarzy i szyi – likwidują obwisłości poprawiając owal twarzy. Podnoszą policzki, spłycają bruzdy nosowo wargowo, uzyskujemy też widoczną poprawę napięcia i elastyczności skóry.
  • w obrębie brzucha – obkurczają skórę i modelują talię i boczki u kobiet po porodzie, a także u osób z nadmiarem skóry po kuracji odchudzającej
  • w obrębie ramion, nóg, pośladków – usuwają luźną skórę, regenerują ją aby uzyskać większą sprężystość, poprawiają i modelują sylwetkę w czasie i po kuracjach odchudzających.

Aktualny cenni usług znajdziesz na booksy.pl