Przejdź do treści

Gen Factor – piękno w genach

  Oddajemy w Wasze ręce kolejną NOWOŚĆ.
  Jest to coś absolutnie wyjątkowego – GEN FACTOR .

  Co to takiego? – jest to tzw. “inteligentny preparat” – bioaktywny żel z czynnikiem wzrostu (nic innego, jak naturalnie występujące białko ). 

  Jego zadanie, to rozpoznanie problemu skóry i dostosowanie do niego swojego immunostymulującego działania – to prawdziwa rewolucja w odmładzaniu i regeneracji skóry.    Stymuluje, aby pobudzić komórki do szybszego namnażania się, kompleksowo wspomagając ich wzrost i regenerację. 

  GEN FACTOR sprawia, że skóra zaczyna wykształcać NOWE włókna kolagenowe i macierz tkankową. Już po pierwszym zabiegu następuje zagęszczenie skóry o min. 20% i widoczne wypłycanie zmarszczek !

  A co jest w środku, dlaczego jest tak skuteczny ?                                                                                      To bardzo bogata kompozycja – czynniki wzrostu, białka immunostymulujące (biologicznie aktywne białka ), enzymy, substancje bakteriostatyczne, pochodne kwasów nukleinowych i aminokwasów, unikalny zestaw składników mineralnych i witamin, poliamidy.

  Preparat działa najskuteczniej, w połączeniu z zabiegiem pobudzającym skórę.                        Będą to działania wzajemnie uzupełniające się i potęgujące swoje efekty.                                         W ten sposób również ukierunkowujemy działanie Gen Faktora.

  Jakie efekty uzyskujemy ?

  • lifting i zagęszczenie skóry, wygładzenie zmarszczek
  • łagodzenie objawów trądziku, przyspieszenie gojenia stanów zapalnych
  • doskonały w łagodzeniu trądziku różowatego czy łuszczycy
  • redukcja blizn
  • regeneracja rozstępów

  UWAGA w związku z tym, że podanie GEN FACTOR nie jest zabiegiem samodzielnym, jego rezerwacja on-line jest wyłączona.
  Wykonanie zabiegu z GEN FACTOR, tylko po wcześniejszej konsultacji.